Με απευθείας φάουλ του Νίνη έκανε το 1-0 η Κηφισιά – Ισοφάρισε ο Ροσέρο! (video)

Η Κηφισιά κατάφερε να σκοράρει στο 26ο λεπτό του αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα με γκολ που πέτυχε ο Σωτήρης Νίνης με απευθείας εκτέλεση φάουλ. Ο πρώην παίκτης του ΠΑΣ έστειλε την μπάλα στο δεξί “παραθυράκι” του Αθανασίου και στη συνέχεια πανηγύρισε έντονα μπροστά στον πάγκο του ΠΑΣ, θέλοντας προφανώς να “πικάρει” την πρώην ομάδα του.

Δέκα λεπτά αργότερα μία μαγική συνεργασία Ροσέρο και Κόντε έφερε το 1-1, με τους δύο παίκτες του ΠΑΣ να παίζουν το 1-2 με τακουνάκια!

Δείτε τα γκολ Νίνη και Ροσέρο, αλλά και μία μεγάλη χαμένη ευκαιρία του Κύρκου

Το υπέροχο γκολ του ΠΑΣ

Το άρθρο Με απευθείας φάουλ του Νίνη έκανε το 1-0 η Κηφισιά – Ισοφάρισε ο Ροσέρο! (video) εμφανίστηκε πρώτα στο Super-FM.

ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ -- Πηγή: super-fm.gr