ΒΙΝΤΕΟ: Στις 24 Οκτωβρίου η σέντρα στη Super League 2 - Όλο το πρόγραμμα

ΒΙΝΤΕΟ: Στις 24 Οκτωβρίου η σέντρα στη Super League 2 - Όλο το πρόγραμμα 24/09/2020
ΒΙΝΤΕΟ: Στις 24 Οκτωβρίου η σέντρα στη Super League 2 - Όλο το πρόγραμμα

Με συνθήκες Covid-19 διενεργήθηκε σήμερα η κλήρωση της Super League 2 για τη σεζόν 2020-2021.

Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε δύο φάσεις, η πρώτη είναι η κανονική διάρκεια με 22 αγωνιστικές και θα ακολουθήσουν 10 αγωνιστικές των πλέι οφ (θέσεις 1-6) και πλέι άουτ (θέσεις 7-12).

Η ημερομηνία έναρξης ορίστηκε στις 24 Οκτωβρίου.

Η Ξάνθη ζήτησε να μην αγωνιστεί στις πρώτες δύο αγωνιστικές για να προλάβει να προετοιμαστεί και έτσι τα πρώτα δύο της παιχνίδια θα γίνουν αργότερα σε εμβόλιμες αγωνιστικές.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική  

Καραϊσκάκης Άρτας - Λεβαδειακός

ΟΦ Ιεράπετρας - Διαγόρας

Χανιά - Δόξα Δράμας

Παναχαϊκή - Τρίκαλα

Εργοτέλης - Ιωνικός

Απόλλων Λάρισας - Ξάνθη

2η αγωνιστική  

ΟΦ Ιεράπετρας - Καραϊσκάκης Άρτας

Λεβαδειακός - Χανιά

Διαγόρας - Παναχαϊκή

Δόξα Δράμας - Εργοτέλης

Τρίκαλα - Απόλλων Λάρισας

Ξάνθη - Ιωνικός

3η αγωνιστική  

Καραϊσκάκης Άρτας - Χανιά

Παναχαϊκή - ΟΦ Ιεράπετρας

Εργοτέλης - Λεβαδειακός

Απόλλων Λάρισας - Διαγόρας

Ξάνθη - Δόξα Δράμας

Ιωνικός - Τρίκαλα

4η αγωνιστική  

Παναχαϊκή - Καραϊσκάκης Άρτας

Χανιά - Εργοτέλης

ΟΦ Ιεράπετρας - Απόλλων Λάρισας

Λεβαδειακός - Ξάνθη

Διαγόρας - Ιωνικός

Τρίκαλα - Δόξα Δράμας

5η αγωνιστική  

Καραϊσκάκης Άρτας - Εργοτέλης

Απόλλων Λάρισας - Παναχαϊκή

Ξάνθη - Χανιά

Ιωνικός - ΟΦ Ιεράπετρας

Τρίκαλα - Λεβαδειακός

Δόξα Δράμας - Διαγόρας

6η αγωνιστική  

Απόλλων Λάρισας - Καραϊσκάκης Άρτας

Εργοτέλης - Ξάνθη

Παναχαϊκή - Ιωνικός

Χανιά - Τρίκαλα

ΟΦ Ιεράπετρας - Δόξα Δράμας

Λεβαδειακός - Διαγόρας

7η αγωνιστική  

Καραϊσκάκης Άρτας - Ξάνθη

Ιωνικός - Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα - Εργοτέλης

Δόξα Δράμας - Παναχαϊκή

Διαγόρας - Χανιά

Λεβαδειακός - ΟΦ Ιεράπετρας

8η αγωνιστική  

Ιωνικός - Καραϊσκάκης Άρτας

Ξάνθη - Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας - Δόξα Δράμας

Εργοτέλης - Διαγόρας

Παναχαϊκή - Λεβαδειακός

Χανιά - ΟΦ Ιεράπετρας

9η αγωνιστική  

Καραϊσκάκης Άρτας - Τρίκαλα

Δόξα Δράμας - Ιωνικός

Διαγόρας - Ξάνθη

Λεβαδειακός - Απόλλων Λάρισας

ΟΦ Ιεράπετρας - Εργοτέλης

Χανιά - Παναχαϊκή

10η αγωνιστική  

Δόξα Δράμας - Καραϊσκάκης Άρτας

Τρίκαλα - Διαγόρας

Ιωνικός - Λεβαδειακός

Ξάνθη - ΟΦ Ιεράπετρας

Απόλλων Λάρισας - Χανιά

Εργοτέλης - Παναχαϊκή

11η αγωνιστική  

Διαγόρας - Καραϊσκάκης Άρτας

Λεβαδειακός - Δόξα Δράμας

ΟΦ Ιεράπετρας - Τρίκαλα

Χανιά - Ιωνικός

Παναχαϊκή - Ξάνθη

Εργοτέλης - Απόλλων Λάρισας

12η αγωνιστική

Λεβαδειακός - Καραϊσκάκης Άρτας

Διαγόρας - ΟΦ Ιεράπετρας

Δόξα Δράμας - Χανιά

Τρίκαλα - Παναχαϊκή

Ιωνικός - Εργοτέλης

Ξάνθη - Απόλλων Λάρισας

13η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας - ΟΦ Ιεράπετρας

Χανιά - Λεβαδειακός

Παναχαϊκή - Διαγόρας

Εργοτέλης - Δόξα Δράμας

Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα

Ιωνικός - Ξάνθη

14η αγωνιστική

Χανιά - Καραϊσκάκης Άρτας

ΟΦ Ιεράπετρας - Παναχαϊκή

Λεβαδειακός - Εργοτέλης

Διαγόρας - Απόλλων Λάρισας

Δόξα Δράμας - Ξάνθη

Τρίκαλα - Ιωνικός

15η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας - Παναχαϊκή

Εργοτέλης - Χανιά

Απόλλων Λάρισας - ΟΦ Ιεράπετρας

Ξάνθη - Λεβαδειακός

Ιωνικός - Διαγόρας

Δόξα Δράμας - Τρίκαλα

16η αγωνιστική

Εργοτέλης - Καραϊσκάκης Άρτας

Παναχαϊκή - Απόλλων Λάρισας

Χανιά - Ξάνθη

ΟΦ Ιεράπετρας - Ιωνικός

Λεβαδειακός - Τρίκαλα

Διαγόρας - Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας - Απόλλων Λάρισας

Ξάνθη - Εργοτέλης

Ιωνικός - Παναχαϊκή

Τρίκαλα - Χανιά

Δόξα Δράμας - ΟΦ Ιεράπετρας

Διαγόρας - Λεβαδειακός

18η αγωνιστική

Ξάνθη - Καραϊσκάκης Άρτας

Απόλλων Λάρισας - Ιωνικός

Εργοτέλης - Τρίκαλα

Παναχαϊκή - Δόξα Δράμας

Χανιά - Διαγόρας

ΟΦ Ιεράπετρας - Λεβαδειακός

19η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας - Ιωνικός

Τρίκαλα - Ξάνθη

Δόξα Δράμας - Απόλλων Λάρισας

Διαγόρας - Εργοτέλης

Λεβαδειακός - Παναχαϊκή

ΟΦ Ιεράπετρας - Χανιά

20ή αγωνιστική

Τρίκαλα - Καραϊσκάκης Άρτας

Ιωνικός - Δόξα Δράμας

Ξάνθη - Διαγόρας

Απόλλων Λάρισας - Λεβαδειακός

Εργοτέλης - ΟΦ Ιεράπετρας

Παναχαϊκή - Χανιά

21η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας - Δόξα Δράμας

Διαγόρας - Τρίκαλα

Λεβαδειακός - Ιωνικός

ΟΦ Ιεράπετρας - Ξάνθη

Χανιά - Απόλλων Λάρισας

Παναχαϊκή - Εργοτέλης

22η αγωνιστική

Καραϊσκάκης Άρτας - Διαγόρας

Δόξα Δράμας - Λεβαδειακός

Τρίκαλα - ΟΦ Ιεράπετρας

Ιωνικός - Χανιά

Ξάνθη - Παναχαϊκή

Απόλλων Λάρισας - Εργοτέλης


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ: filathlos.gr



VIDEOS

val m amo

Δείτε επίσης...

ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΕΙ.....ΕΣΕΙΣ;

Τάτσης Άγγελος - Τζίμα Αριστέα - Οδοντοτεχνικό Εργαστήριο
ΝΙΚΑΣ – ΜΑΤΖΟΥΚΗ Ο.Ε.
Νίκος Τριανταφύλλου
Galaxy Hotel